قتل زن 50 ساله در تکاب

گروه حوادث: روز سه شنبه یک زن پنجاه ساله تکابی توسط شوهر خواهر خود در شهرستان تکاب در استان آذربایجان غربی به طرز فجیعی به قتل رسید.

بنا بر اعلام منابع محلی این حادثه در حالی ساعت ده صبح روز سه شنبه در خیابان انقلاب تکاب رخ دادکه قاتل که مردی 40 ساله و کارگر نانوایی بود به علت انگیزه های شخصی واختلافات شدید خانوادگی خواهر زن خود را پس از ضرب وشتم فراوان وانداختن در داخل جوی آب با ضربات پی در پی چاقو به قتل رساند.قاتل که حتی لحظه ای از حمله ور شدن به این زن و دخترش وزدن ضربات محکم چاقو به سر وصورت وبدن این زن خودداری نمی کرد در حالی که توسط ساکنین محل وبازاریان از این کار منع می شد اما همچنان به قصد از پادر آوردن مقتول ودخترش با چاقو تلاش می کرد.

شدت جراحات وارده به این زن به حدی بود که مقتول در حین انتقال به بیمارستان جان باخت .

دختر مقتول نیز از ضربات چاقوی قاتل در امان نمانده وبا پهلو ودست بریده به بیمارستان شهدا ی تکاب منتقل شد ودر حال حاضر حال وی نیز وخیم است.

قاتل بی رحم با همکاری اهالی محل توسط ماموران نیروی انتظامی دستگیر شد.

عصر دیروز قاتل برای بازسازی صحنه قتل در حضور ماموران کلانتری ونمایندگان دادستانی به محل حادثه انتقال یافت واختلافات ومشکلات خانوادگی را انگیزه اصلی قتل خواهر زن خود عنوان کرد.

منبع: روزنامه مردم سالاری نسخه شماره 2911 - 1391/02/21 -

روزنامه الکترونیکی آوای تکاب

/ 2 نظر / 22 بازدید
علی

با سلام آقای میززایی با تشکر از زحمات جنابعالی اما اگر اطلاع رسانی به روز باشه بهتره

سمانه

سلام خسته نباشید منم فیلمشو دیدم..هنوم نتونستم بفهمم چطور اون همه مرد؟!؟اونجا تونستن فیلم بگیرن اما کسی نتونسته جلوی اونو بگیره... مگه چند نفرو میتونست حریف باشه که کسی نرفته جلوشو بگیره.. آدم حالش بهم میخوره از آدمایی که اونجا بودن و کاری نکردن... اگه خواهر و مادر خودشونم بود چیزی میتونست اونجور خونسرد اونجا نگه شون دار!! آدم متاسف میشه واسه مردم شهرمون...