عیسی زاده:با قدرت پیگیر تفکیک حوزه انتخابی هستم

آیا تکاب و شاهیندژ از میاندوآب جدا خواهند شد؟

این سوالی است آشنا برای مردم ساکن در حوزه انتخابیه تکاب میاندوآب و شاهیندژ!در واقع بحث تفکیک در  حوزه انتخابیه مذکور چند سالیست که به آرزوی مردم جنوب استان آذربایجان غربی یعنی در شهرهای تکاب و شاهیندژ بدل گشته است. ضمنا این بحث در دوره های اخیر نیز به مستمسک خوبی برای برخی از کاندیداهای نمایندگی مجلس در این حوزه تبدیل شده است و هر کسی سعی دارد تا با وعده تحقق این رویا و به ثمر نشاندن آن، آرای مردم را از آن خود کند.

 

در دوره اخیر انتخابات مجلس شورای اسلامی آقای سردار عیسی زاده با مانور بر روی این مسئله و کسب آرای آرزومندان طرح تفکیک، برای دومین دوره متوالی قدم در صحن بهارستان گذاشتند.

اما در چند روز اخیر شایعاتی در شهر به گوش می رسید مبنی بر مخالفت ایشان با طرح مذکور به دلایل آنچه که امنیتی خوانده می شد! لذا این امر ما را بر آن داشت تا سری به دفتر ایشان در مجلس زده و صحت و سقم این مسئله را از زبان وی جویا شویم در این دیدار که حدودا 3 ساعت به طول انجامید ایشان به تشریح اقدامات خود در این زمینه پرداختند.

آقای عیسی زاده تفکیک این حوزه انتخابیه را یکی از آرزو های خود عنوان کرده و افزود:تفکیک حوزه مذکور را یکی از وظایف مهم خود دانسته و با جدیت تمام و تقریبا همه روزه در کمسیون های مربوطه پیگیری می کنم.

عیسی زاده با رد شایعات عنوان شده آن را کار بدخواهان و کسانی دانست که از تفکیک حوزه به دلیل متضرر شدن و به خطر افتادن منافعشان می ترسند.

وی با اشاره به حجم کاری زیاد و مطالبات گسترده مردم، تفکیک حوزه را به نفع شهرستان های یاد شده دانستند.

ایشان در ادامه با اشاره به کارهای صورت گرفته کتابی را که به منظور قانع کردن کمسیون های مربوطه و دولت های قبلی و فعلی برای لزوم تفکیک این حوزه تالیف کرده بودند ارائه کردند که در آن با ارائه آمارهای مختلف ،مسائل و مشکلات مردم این حوزه به صورت موشکافانه و علمی مورد بررسی قرار گرفته بود،ایشان در ضمن تمام مکاتبات خود با دولت قبلی و فعلی را ارائه کردند که همه آن ها سندی متقن و گویای تلاش های وی در این زمینه بود.

آقای عیسی زاده اشاره ای نیز به کارهای انجام گرفته در این زمینه در ادوار گذشته به ویژه در دوره نمایندگی آقای سلیمی نیا و  کارشکنی های صورت گرفته توسط برخی از نمایندگان این حوزه داشتند که بسیار قابل تامل بود.

در پایان این دیدار فرصتی دست داد تا گفتگویی کوتاه با آقایان خجسته و کولیوند رئیس و اعضای کمسیون شوراها و امور داخلی مجلس نیز داشته باشم که آنها نیز ضمن تائید اقدامات صورت گرفته توسط آقای عیسی زاده،تفکیک حوزه انتخابیه تکاب ،شاهیندژ و میاندوآب را یکی از برنامه های در حال بررسی در این کمسیون اعلام کردند.

/ 5 نظر / 4 بازدید
تکابلی

این سردارو اون داش بیگی کار مجلس را ول کردند مشغول عزل ونصب مدیر مدرسه معاون و رئیس اداره هستند .یکی از شاهیندز دیگری از قره ورن نمیدانم چی بگم چرا مردم تکاب از این بدبختی بیدار نمیشن.سردار از خون شهدا که بقول خودت در آغوشت تسلیم حق شدند شرم کن اجازه ندین سرنوست جوانان با سیاست غلط قلدری لگد مال بشه . و داش بیگی از لباس مقدس شرم کن که مدیرانی ناتوانی برای چند اداره از جمله تربیت بدنی انتخاب کردی که باید از خدا و حضرت رسول شرم کنی.بسخدا ازراضی نباشه

صمدی

تغکیک حوزه فقط یک بازیه آقای میرزایی و هیچ وقت انجام نخواهد شد من از مردم تکاب خواهش می کنم دیگه گول این حرفها را نخورند و حواسشون جمع باشه

هموطن

بزرگواران هموطنم از دیار شور و عشق و ادب و فرهنگ تکاب، تاج سر آذربایجان سرافراز سلامی به گرمی وجود نازنین تان هموطنان ارجمند هیچ کدام از نماینده ها از شهر شاهین دژ مادر فرهنگی آذربایجان نیستند و هر دو متعلق به شهر سردار دلاور اسلام شهید باکری هستند هر چند انسان اگر دارای انسانیت کمی معرفت باشد حتی اگر خارجی هم باشد در قبال تک تک آرایی که برایش در صندوق ریخته شده احساس مسئولیت خواهد کرد پاینده باشید و سرافراز ایام عزت مستدام و روزگار بر وفق مراد یاحق...

تکابی

همیشه اش سیاسی کاری است