رضاخان به دولت‌های غربی وابسته نبود

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با اشاره به تلاش رضاخان برای کنترل اوضاع و مطیع کردن سراسر کشور تاکید کرد: او در نهایت به این هدف دست یافت و در مسیر آبادی کشور نیز تلاش بسیاری انجام داد و حمایت شخصیت‌هایی نظیر مدرس، ملک الشعرای بهار و مصدق نیز به همین دلیل بوده است و این موضوعات در تاریخ ماندگار بوده و تحریف‌شدنی نیست. وی یکی از اقدامات رضاخان را بازگرداندن امنیت به کشور عنوان کرد و گفت: رضاخان تلاش کرد که جمهوریت را وارد نظام کند ولی این اقدام با شکست مواجه شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه روایت‌ها درباره رژیم صهیونیستی ناقص بوده و حماس نیز عملکرد متفاوتی از خود دارد، گفت: از سخنان گذشته خود درباره رژیم صهیونیستی برنمی‌گردم و نمی‌توان مسئله به رسمیت شناخته شدن اسرائیل از سوی بسیاری کشورها و سازمان‌های بین المللی را انکار کرد.

شایان ذکر است زمانی که زیباکلام درباره اسرائیل به سخن گفتن پرداخت دانشجویان حاضر در مراسم شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر دادند. در پایان این مراسم از سوی دانشجویان قمی پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

/ 4 نظر / 6 بازدید
احسان

ما ایرانی ها آدم های قدر شناسی هستیم این بابا هرچقدر هم بد باشه بالاخره خدماتی هم کرده دیگه تصوز کنید اگر اصلاحاتیش در زمینه پوشاک نبود الان مثل افغانی ها لباس می پوشیدیم

علی

این مردک ام الفساد بود همین اقداماتشم فقط در جهت حفظ قدرت و خوش خدمتی به استعمارگران بود

خرید ملک در آلانیا

شرکت بست هوم پیشرو در توسعه ساخت مستغلات در منطقه آنالیا از سال 2004 میباشد.شروع کار شرکت بصورت آژانس املاک بود که در سال 2008 هدف شرکت بر ساخت و فروش املاک آماده تحویل در بهترین مناطق آنالیا قرار گرفت. رزومه شرکت ات به امروز شامل 15 پروژه به متراژ 29000 متر مربع میباشد.

sh17n3

از شلاق زدن جوان تکابی اخباربذارید با عکس