استاد صادقی به ملکوت اعلی پیوست

آینا نیوز – امیر خالق نژاد- استاد اباصلت صادقی یکی از اساتید برجسته ومطرح خوشنویسی کشور در سن 43 سالگی بر اثر عارضه سکته قلبی در زادگاه خویش در شهرستان تکاب از توابع استان آذر بایجان غربی در گذشت.
وی یکی از ده استاد مطرح وباسابقه هنر خوشنویسی کشور در حال حاضر است که در سال 1388 به درجه استادی نایل گردید.
مرحوم صادقی عضو انجمن خوشنویسان کشور واز شاگردان اساتید بنام خوشنویسی از جمله استاد غلامحسین امیر خانی واستاد جواد بختیاری بوده است .
وی خدمات ارزنده ای به جا معه خوشنویسی کشور عرضه کرده است و آثار برجسته وشاخص آن مرحوم در بیش از شصت نمایشگاه داخلی وخارجی به نمایش در آمده است.

همچنین 15 نمایشگاه اختصاصی از آثار خوشنویسی وی در شهر های مختلف کشور تاکنون دایر شده است.
مرحوم صادقی طی سالیان پربار هنری خویش شاگردان مطرحی را به جامعه هنری وخوشنویسی کشور معرفی نموده که همگی در حال حاضر عضو انجمن خوشنویسان شهرهای مختلف کشور هستند.وی از بنیانگذاران انجمن خوشنویسان شهرستان تکاب نیز به شمار می رود.
شهرستان تکاب با دارا بودن هنر مندان متعدد خوشنویسی یکی از مهمترین شهرهای کشور در این عرصه محسوب می گردد.

 

فاش آنلاین - پیکر استاد فقید اباصلت صادقی صبح امروز پنجشنبه در میان خیل اندوه و حضور چند هزار نفر از مردم  قدرشناس تکاب تشییع و در گلزارمطهر شهدای تکاب به خاک سپرده شد

اینجانب به نوبه خود این مصیبت جانگداز را خدمت خانواده محترم ایشان،مردم تکاب و جامعه هنری کشور تسلیت عرض می کنم.روحش شاد و یادش گرامی باد.

/ 6 نظر / 23 بازدید
پرديس باکس

سلام دوست عزيز آيا مي خواهي بازديد وبلاگت را افزايش بدي ؟ آيا مي خواهيد رتبه هاي نخست موتور جستجوگر گوگل شويد؟ پيشنهاد ما را قبول کنيد و از لينک باکس هوشمند پرديس باکس استفاده کنيد. آيا مي دانيد لينک باکس چگونه باعث افزايش بازديد شما مي شود ؟ آيا با نحوه کار لينک باکس ها آشنايي داريد ؟ راهنماي کامل استفاده از لينک باکس پرديس را مشاهده نماييد www.help.pardisbox.ir شما هم در سايت ما عضو شويد و به وبلاگهاي پر بازديد بپيونديد www.pardisbox.ir با تشکر از شما توجه داشته باشيد که لينک هاي ارسالي شما هيچ نيازي به تاييد توسط گروه پشتيباني ندارد مديريت لينک باکس هوشمند پرديس باکس[گل]

رضا کوهنورد

خداوند روح پر فتوح این استاد را قرین رحمت واسعه خویش قرار دهد. کمترین :کوهنورد

ستاره

با سلام و خسته نباشید خداوند روح استاد وارسته و مظلوم و متین و بی الایش را قرین رحمت فرماد وبه شما هم کمی عدل و انصاف دهد که از طایفه افراط باشید نه از طایفه تفرط چون به سایتی سر می نزنم شما با آن سایت موافق هستید روزی با انلاینی ها روزی با ایسانی ها و روزی هو با فاش انلاین بلاخره من با کی هستین

samaneh

سلام خسته نباشیn منم خیلی متاسف شدم خدا بیامرزدتشون آپم خوشحالم میشم بهم سر بزنید سبزباشید [گل][گل][گل]

مریم شرفی

[گل] روحش شاد و یادش گرامی باد

دکتر فاروق صفی زاده

این جانب درگذشت استاد اباصلت صادقی را تسلیت میگویم از دوستان قدیمی من بود . روحش شاد باد دکتر فاروق صفی زاده