نامزدهای معرفی شده به وزارت کشور

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: من در هیچ مصاحبه و گفتگویی اسمی از دکتر محبی نیا نبرده ام ، بنده با صراحت تمام مهندس فریدون سلیمی نیا را جزو پنج نفر نامزد معرفی شده به وزارت کشور اعلام کرده ام .  

دکتر حسینی صدر در یک گفت‌وگو ی خبری اظهار کرد: بر اساس جلسه‌ای که با حضور اعضای مجمع نمایندگان آذربایجان غربی تشکیل یافت بنا به اعلام رئیس مجمع نمایندگان استان آقای نیکزاد از نامزدی انتخاباتی استانداری انصراف داده است.

وی افزود : در این جلسه دکتر جواد جهانگیرزاده نیز به لیست نامزدی استانداری اضافه شده است . نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: من در هیچ مصاحبه و گفتگویی اسمی از دکتر محبی نیا نبرده ام ، بنده با صراحت تمام مهندس فریدون سلیمی نیا را جزو پنج نفر نامزد معرفی شده به وزارت کشور اعلام کرده ام .

ایشان در ادامه گفت : آقایان مهندس فریدون سلیمی نیا ، دکتر جواد جهانگیرزاده ، دکتر محمد امین رضازاده ، فریدون همتی و علیرضا خلخالی از آذربایجان غربی برای بررسی و انتخاب نهایی به وزارت کشور معرفی شدند .

  نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی افزود: تمام نامزدهای معرفی شده مولفه های استانداری را دارا هستند و درصد توفیق انتخاب هیچ یک نسبت به دیگری معلوم نیست، امیدواریم شاخص ترین و مناسب ترین فرد به عنوان استاندار اذربایجان غربی گزینش شود.

شایان ذکر است که دو هفته نامه شهامت - یکی از نشریات استان آذربایجان غربی - بنا به دلایل مختلف بجای مهندس سلیمی نیا ، از دکتر جهانبخش محبی نیا نام برده است که باید در قبال اشتباهی که به عمد و یا به سهو مرتکب آن شده است ، جوابگو باشند . گفتنی است بنده طی تماس تلفنی که با دکتر صدر داشتم ، ایشان فرمودند که هیچ اسمی از دکتر محبی نیا نبرده اند .!! حالا پیدا کنید پرتقال فروش را

/ 0 نظر / 35 بازدید