موج سواری بر روی خون شهدا.....

سانس سوم این نمایش از صبح فردای آن روز در سایت یاد شده به روی صحنه می رود وطی آن با ارسال این خبر به سایت های  محلی که عمدتاً از طیف اصولگرایان می باشند بهره برداری از خون شهیدان در راستای مقاصد سیاسی این طیف وارد فاز جدید می گردد.

سانس چهارم این نمایش که مضحکترین سانس آن به شمار می رود بیانه های مختلفی است که از اقصی نقاط کشور به سوی این  سایت روانه می شود !!! به نحوی که تمام مقامات مذهبی و امنیتی و روزنامه نگاران و دانشجویان کشور بدون بررسی صحت و سقم ادعای این سایت همه و همه خواستار برکناری فرماندار تکاب از سمت خود می شوند و جالب اینجاست که در درج این بیانه ها آش به قدری شور می شود که مردم برای اینکه نشان دهند که مسائل را می فهمند و سره را از ناسره تشخیص می دهند اقدام به پخش لطیفه هایی در باب موضع این سایت در برکناری فرماندار تکاب در فضای مجازی می کنند.

ورود شتابزده خواص در این ماجرا

خون شهیدان خط قرمزی است که همه مردم به آن واقف هستند و با توجه به اوضاع نا امن منطقه خاورمیانه ،مردم این روزها امنیت و ثبات کشو را بیش از پیش مدیون خون پاک انسان هایی می دانند که با گذشتن از جان و مال و ناموس خود امنیت و عزت را برای کشور به ارمغان آوردند. لذا سکوت در برابر توهین به این عزیزان بزرگترین ناسپاسی به فداکاری آن هاست.همصدایی برخی از مقامات مذهبی و امنیتی در این جریان نیز قابل تامل است ، اعلام مواضع این افراد که می توانست آرامش بخش دلهای مردم شهر باشد به دستاویزی جهت دامن زدن به غوغاسالاری و تشویش اذهان عمومی توسط مخالفان فرماندار شد .درحالی که در این مواقع انتظار بصیرت بیشتری از خواص می رود.

اردو کشی خیابانی ممنوع

مقام معظم رهبری بعد از وقایع سال 88 بارها و بارها تاکید فرمودند :"تا زمانی که در کشور قانون حاکم است و نهادهای قضایی و نظارتی امور را زیر نظر دارند هرگونه اردو کشی خیابانی ممنوع است و سیاست های جامعه ما نباید در کف خیابان ها تعیین شود" این پیام واضح و روشن مقام معظم رهبری خط و مشی مردم تکاب و تمام خانواده های شهدا می باشد و مردم بصیر تکاب اجازه نخواهند داد تا عده ای در پوشش اصولگرایی درحالی که به هیچ اصولی پایبند نیستند، با ترویج فرهنگ هوچیگری و چاله میدانی به اسم دفاع از خانواده شهدا، از خون شهیدان در راستای مقاصد سیاسی خود استفاده ابزاری بکنند.

درخواست از بنیاد شهید

در پایان به عنوان عضوی کوچک از خانواده شهدا از بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان تکاب تقاضا می کنم تا با استفاده از ظرفیت های قانونی کشور،به عنوان متولی صیانت از ارزش هایی که شهدا بخاطر آن از جان خود گذشتند و همچنین حفظ جایگاه این شهیدان ،اقدامات لازم جهت  برخورد قانونی با  توهین کنندگان به شهدا و همچنین سودجویانی که با تشویش اذهان عمومی سعی در بهره برداری و مصادره به مطلوب احساسات پاک خانواده های معزز شهیدان را داشتند انجام داده و گزارش کامل آن را به سمع و نظر مردم شریف و شهید پرور تکاب برساند.

سخن آخر

بیاییم با احترام به شعور مردم واعتقاد به این که مردم فهیم تر و با هوش تر از آنند  که ما می پنداریم،  از نیل به اهداف سیاسی خود از رهگذر نادیده انگاشتن  شعور مردم  اجتناب ورزیم. والسلام علیکم و رحمة الله. 

/ 19 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی

آقای میرزایی چرا جواب صبری را ندادی؟ مدعیان توهین 9 نفر شاهد دارند عاقل بالغ زنده مسلمان دادستان و فرمانده سپاه و نیروی انتظامی هم شاهدین اقرار فرماندار هستن که گفته این حرفها را زدم و اشتباه کرده ام//// چگونه و با چه مدرکی می گویید این موج سواری است؟ و اجازه می دهی در نظرات به یک تفکر حمله شود؟

تکابی

جناب میرزایی.باسلام.اینکه شما ی روز به نعل میزنی وی روز به میخ چی معنی میتونه داشته باشه.عزیز دل برادر طرف حماقت در گفتار کرده باید جوابشو داد.اینو نمیشه گفت موج سواری.شما که بهتر ازمن اشنایی به قانون داری.طرف ی موشک انداخته حالا جوابشو باید با موشک داد.

جواب تکابی:مقام معظم رهبری:تا زمانی که در کشور قانون حاکم است و نهادهای قضایی و نظارتی امور را زیر نظر دارند هرگونه اردو کشی خیابانی ممنوع است و سیاست های جامعه ما نباید در کف خیابان ها تعیین شود.آقای تکابی مگه مملکت قانون نداره مگه مملکت حساب کتاب نداره، به جمله مقام معظم رهبری توجه کنید، آقای تکابی نه شما قانون هستی و نه موشک انداز،

آیسان

باسلام ،اقای میرزایی بسیار عالی وتحلیل جامع ایی مرقوم داشتید امیدوارم موفق باشید

صدرا

جناب آقای میرزایی از بزرگواری شما سپاس گذارم که حقیقت را بیان می کنید.

عطاءاله امیری

اینجانب عطاءاله امیری فرزند جانباز ورزمنده دوران دفاع مقدس یکی ازحاضرین درجلسه هماهنگی مراسم دهه مبارک فجر بودم ضمن تاییداین بیانیه جناب آقای فرماندار باضمن گرامیداشت یاد وخاطره و جایگاه والای شهیدان گرانقدر فرمودندمراسم دهه مبارک فجرپربارتر ازسالهای گذشته برگزار شود وعده ای از حاضرین در جلسه باوارونه جلوه دادن وبرداشت نادرست ازسخنان فرماندرقصدتحریک احساسات خانواده های معظم شهدا را داشتند متاسفانه تعدادانگشت شماری از مطرودین شهرستان حتی درزمان دولت دهم از پست ومقام برکنار شده بوند باموج سواری ودروغ پراکنی فرصت را غنیمت شمرده وباآنهاهمراهی نموده واکثریت خانواده های شهدا اعمال ناشایست وباانگیزه تسویه حساب سیاسی وناکارآمد جلوه دادن عملکرد صادقانه فرماندارمحترم را دارند ردمی نمایند

شوکران

آقای امیری اولا مطرود جنابعالی هستید با اون فرماندار هتاک وحریم شکنتان نه خانواده محترم ومعظم شهدا وجانبازان ورزمندگان، دوما درمورد جانبازی پدر محترمتان دقیقن فرمایشات آقای فرماندار صدق می کند وخود شما هم می دانیدلطفٱ اگر درعملیات ویادرگیری شرکت فرموده اند وجانباز شدهاند اعلام فرمایید سومٱحضرتعالی درکدام عملیات حضور داشتید که رزمنده شدید جهارمٱ شما باید از آقای فرماندار دفاع کنید چون وقتی اقای فرماندار به خاطر رفاقت وجناح بازی با سلامت مردم معامله مینمایدوآلودگی آب شرب چندین روستا را که حتی به گزارش بهدشت تکاب هم جامعه عمل نمی پوشاند وخودش به عنوان فرماندار وکارشناس بهداشت عمل مینماید شما هم حق دارید دفاع نمایید۳

محمد ش

آقای شوکران مشخصه خیلی دلت پره؟ دنبال پست و مقام میگردی؟ مطمئن باش تو این دولت جایی برای شما و امثال شما تندروها نیست و نخواهد بود، حرف حق تلخ است که آقای امیری گفتند؟ واقعا برای طرز تفکرت متاسفم که اینطور جواب آقای امیری رو میدهید؟ واقعا برایت متاسفم، تو کسی نیستی که بخوای در مورد کسی قضاوت کنی؟ در مورد رزمندگیش یا جانبازیش، آقای امیری منو اصلا نمیشناسه ولی من میشناسمش، واقعا انسان شریف و بزرگواری هست، آقای شوکران برو استراحت کن که این دولت و دولتهای بعدی جایی برای شما نخواهد داشت و ندارد.والسلام

یارعزیزی

آقای ق.س شوکران خان شما را من بهتر از هرکسی دیگه می شناسم امور سیاسی کشور معدن آقدره نیست که بشه با چماق کشی و شورش بخوای حرفتو به کرسی بنشانی شما چقدر سواد داری که درس تاریخ اسلام به مردم میدی؟

علی حیدری

بنام خدا بنده شخصاً با جناب آقای قهرمانی صحبت کردم تلفنی 98#####0914 روز سه شنبه 14 بهمن بیش از نیم ساعت تلفنی با ایشان صحبت کردم و به اشتباه خودشون اقرار کردند و حتی از ایشان خواستم رسماً عذر خواهی بکنند که روز 16 بهمن عذر خواهی کردند