بالاخره فرهاد دانشجو عزل شد!

رئیسی که به شیوه‌ای جنجالی و غیر علمی بر سر کار آمده بود و به نظر می‌رسید چهار سال بر کرسی اول بزرگترین دانشگاه کشور و یکی از وسیع ترین مجموعه‌های دانشگاهی جهان تکیه بزند، امروز رسما عزل شد.


به گزارش «تابناک»، نشست فوق‌العاده عصر امروز هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با نتیجه‌ای همراه شد که زمزمه روی دادن آن طی روزهای اخیر به شدت به گوش می‌رسید؛ فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بعد حدود بیست ماه از ریاست این مجموعه بزرگ علمی برکنار شد.


این در حالی است که هفته گذشته اخباری منتشر شد که حکایت از در پیش بودن چنین رویدادی در آینده نزدیک داشت و به رغم تکذیب شدن، تلویحا تاییدی بر ماجرا به دنبال آورد تا جایی که انتشار خبر به سوزاندن این تصمیم تعبیر شد ولی گویا این رویکرد هم نتوانست مانع سقوط برادر وزیر علوم سابق و مدیر معرفی شده به جامعه در دوران دولت دهم شود.

به گزارش مهر، یاسر هاشمی فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (که برخی از او به عنوان نماینده پدر در هیات امنای دانشگاه آزاد نام می‌برند) پس از پایان جلسه به خبرنگار این خبرگزاری گفت: جلسه در فضایی کاملا صمیمی، دوستانه و کارشناسی برگزار شد و پس از بررسی‌ها، هیات امنا تصمیم به تغییر در ریاست دانشگاه آزاد گرفت و دکتر حمید میرزاده با 6 رای موافق و 2 رای مخالف به عنوان گزینه پیشنهادی هیات امنا به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی خواهد شد.

هاشمی افزود: لازم می‌دانم از فرهاد دانشجو به خاطر متانت و حسن نیتش تشکر کنم؛ برای وی آرزوی توفیق دارم. میرزاده از فردا می‌تواند کار خود را در دانشگاه آزاد آغاز کند.

/ 1 نظر / 3 بازدید
سبز

خدا راشکر سه برادر رفتند البته برای نتیجه هایشان هم بردنند حرامشان باشد