خبری جدید از مرد وعده ها

 بر خلاف آقای محبی نیا که به بهانه حضور در هیئت رئیسه مجلس و مشغله  زیاد در امر قانونگذاری!! علاوه بر سرکشی نکردن بر شهرستان تکاب به عنوان بخشی از حوزه انتخابیشان,حتی از اظهار نظر در مورد تکاب نیز خودداری می فرمایند اما آقای عیسی زاده هر از چند گاهی خبرهایی از ایشان در سایت های مختلف منتشر می شود که اگر به محتوای آنها دقت کرده باشید معمولا وعده هایی بیش نیستند.

جالب اینجاست جناب عیسی زاده که درد مردم تکاب را خوب شناختند در دو سال اخیر خیلی روی این مسئله که همانا تفکیک حوزه انتخابیه شهر های تکاب و شاهیندژ از شهرستان میاندوآب است مانور می دهند و موجب شور و شعف برخی از همشهریان ما  می شوند و کسی در این میان پیدا نمی شود که بگوید آقای عزیز ما که بی خیال آقای محبی نیا شده ایم حداقل شما بفرمایید که در این زمینه چکار کرده اید ؟چرا گزارشی از اقدام خود به مردم نمیدهید؟ چرا این مسئله 15 سال است که جواب مانده است و برای ما تبدیل  به رویا و برای  حضرات نماینده ابزاری برای خود نمایی شده است؟

اکنون که دوباره به انتخابات  مجلس نزدیک می شویم یکبار دیگر جناب نماینده نمک به زخم 15 ساله تکابی ها پاشیده و قصه همیشگی اش را این بار در خبرگزاری ایرنا تکرار کرده اند که توجه شما را به آن جلب می نمایم:

تفکیک حوزه انتخابیه تکاب و شاهین دژ با جدیت در مجلس پیگیری می شود

تکاب، مهاباد- نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: مقدمات تفکیک حوزه انتخابیه تکاب و شاهین دژ از میاندوآب با سرعت و جدیت در مجلس پیگیری می شود.
'صفر عیسی زاده'، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رایزنی و تلاش های گسترده ای برای تفکیک حوزه انتخابیه این دو شهرستان از میاندوآب صورت گرفته که نتایج خوبی خواهد داشت.
وی گفت: در زمان حاضر، دو نماینده برای سه شهرستان میاندوآب، شاهین دژ و تکاب اختصاص یافته که به علت تراکم جمعیت، وسعت زیاد و فاصله آنها با یکدیگر جوابگوی نیاز شهروندان نیست.
عیسی زاده اظهارداشت: نمایندگان فعلی به تنهایی توانایی رسیدگی به مشکلات مردم را ندارند و تفکیک این حوزه انتخابیه به دو یا سه حوزه امری ضروری و حیاتی برای مردم جنوب آذربایجان غربی به شمار می رود.
وی گفت: در صورت تفکیک حوزه انتخابیه تکاب و شاهین دژ از میاندوآب، این دو شهرستان یا هر کدام دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس خواهند بود و یا یک نماینده برای آنها در نظر گرفته خواهد شد که در هر صورت، پیام بسیار بزرگی برای توسعه این دو شهرستان محسوب می شود.
این نماینده مجلس ادامه داد: با تلاش نمایندگان مجلس و حمایت دولت پیش از انتخابات آینده مجلس این تفکیک صورت می گیرد.
7509/645/587
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر 30450945
/ 8 نظر / 25 بازدید
شاهی

من بازی با احساسات و شعور مردم تکاب را محکوم می کنم و با شما که گفتید گزارش ارئه دهند موافقم.

جواد

دمت گرم ایولا بهروز دونستم وبلاگ داری خوشم اومد ولی در مورد حبی زیاد بنویس چرا تکاب نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسین احسانی

سلام دوست من سپاس از این تیز بینی شما امثال آقایان تا انتخابات فرصت زیادی برای جلب توجه افکار و احساسات مردم ندارند پس این چنین مانور ها از سیاسیون دور از انتظار نیست واما اینکه مجلس این مقوله تفکیک را آن هم از دید اقایان تازه به مجلس رسیده بررسی نماید از محالات امر میباشد راستی چرا آقای حبی در این قضیه دخیل نیستند جای بسی سوال وابهام دارد البته ایشان چه مردم تکاب بخواهند یا نه دوره بعد نیز صندلی خودشان را توسط مردمش یعنی میاندواب خواهد داشت پس این رجز خوانی ها برای کیست باید امثال اقایان راه بهتری برای مطرح شدن عنوان کنند

مردم تکاب دراین15سال ازاین حرفهای بی اساس زیادشنیده انداین بارمردم تکاب 2رای دارندواین دورایشان به نام 2فرزندازخودشان (نعیمی فروشیوخی)خواهدبود.

تقي پور

نماينده تحميليي نمخوايم نمي خوايم

م.افشار

مردم تكاب بيش از25سال است نماينده ندارند2راي داريم و2كانديداخواهيم داشت 2فرزنددردآشناوآگاه به مسائل ومشكلات مردم ومنطقه.دكترنعيمي فروعلي اكبرشيوخي فقط شيوخي ونعيمي فر

حسن پور

راي دانشجويان دانشگاه پيام نور وآزادمياندوآب،شاهيندژ وتكاب به استاداستوارومردمي شان شيوخي خواهدبود.به عنوان دانشجوي ايشان به وجودچنين سرمايه ارزشمندي دراستان وكشورم افتخارمي كنم.راي من وتماي داشجويان قطعا علي اكبرشيوخي خواهدبود

علی

سلام اینجانب علیرضا(علی) از جنابعالی برای دیدن وبلاگم دعوت به عمل می آورم. وبلاگ:www.entekhabat-miandoab.blogsky.com