همینطور پیش بروند فردا می‌گویند مشایی امام زمان است!

دکتر بیگی تصریح کرد: اینکه همه مشکلات فعلی کشور را به گردن تحریم‌ها بیاندازیم و پشت آن قایم شویم، حرف درستی نیست. مگر کشورهایی که مثلا ازابتدا با آمریکا تعامل داشته‌اند، همه مسائل اقتصادی‌شان حل شده و مشکلی ندارند؟ 

نمی‌خواهد راه دوری برویم در همین اطراف خودمان مثلا عراق با آمریکا تعامل دارد. وضعش چگونه است؟ افغانستان، پاکستان و یا هر کشوراسلامی و غیر اسلامی که دوست آمریکا هستند آیا مشکلات اقتصادی ندارند؟
اتفاقا چه بسا مسائل حادتری در آنجا مطرح نباشد؟ پس موضوع امیدواری به مذاکرات و چشم انداز آن عملا امری موهوم و غیر عقلانی است. آمریکا اگر نفعی دارد، قطعا تا حالا به دوستان خود و همین کشورهای همسایهٔ ما رسانده بود و و بقول فرمایش جاودانه حضرت امام (ره) که فرمود: آمریکا بدنبال نفع خود و نفت ماست، واقعا باید دید که برخی‌ها چه دورنمایی از مذاکره با این کشور متصورشده‌اند؟

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه خاطر نشان کرد: به جای این حرف‌ها
و خیالات، اگر آقایان درست عمل می‌کردند، بسیاری از مشکلات پیش نمی‌آمد واین در حالیست که اسما و رسما ۴ یا ۵ نفر معلوم الحال، تمام تصمیمات دولت را می‌گیرند و کار کشور را به اینجا رسانده‌اند. تمام فکر و ذکر آقای احمدی‌نژاد شده اجرای منویات آقای مشائی  و همه دیدند که با آن مدح و ثنای معروف که او را تا یک قدمی امام زمان می‌برد و بعید نیست همینطور اگر پیش بروند فردا پناه بر خدا بگویند امام زمان همین آقای مشایی است

منبع:http://www.beugi.ir/

/ 1 نظر / 9 بازدید
خرمگس بد

درود عزیز خوب هستی؟ میتونی به اینده نظر داشته باشی خیلی اوضاع بدیه......