مراسم توهین آمیز سپاه شیراز

جای تعجب و انتقاد دارد که مسئولان فرهنگی سپاه شیراز چگونه به خود اجازه داده‌اند، خودسرانه با وجود مخالفت صریح رهبر معظم انقلاب از بیت‌المال برای برگزاری چنین مراسمی هزینه کنند و سطح شهر را از بنرهای این جشن تولد پر کنند؟! آیا مسئولان سپاه که ادعای ولایت‌مداری و تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب را دارند، کمی هم فکر کرده‌اند که خسارت‌های اجتماعی اینگونه مراسمات در جامعه و قضاوت مردم چه خواهد بود؟!

سپاه شیراز نه تنها به بهانه‌ی برگزاری جشن تولد برای مقام معظم رهبری، صراحتاً با فرمایشات و توصیه‌های رهبری مخالفت کرده است بلکه در یک اقدام توهین آمیز و دون شأن و جایگاه رهبر معظم انقلاب، برنامه‌ی سالروز تولد ایشان را همراه با برنامه هایی همچون «تردستی» اعلام کرده است!

لازم است مسئولان این برنامه هرچه سریع‌تر ویژه برنامه جشن تولد مقام معظم رهبری را لغو کنند و برگزارکنندگان آن از رهبر انقلاب و آحاد جامعه بویژه شهروندان شیرازی و دوستداران ولایت عذرخواهی نمایند و هزینه‌های صورت گرفته را به بیت‌المال برگردانند.

/ 1 نظر / 6 بازدید
آفتاب نیمه شب

عالم و فقیهی که حدیث ما اهل بیت را روایت می کند ، حلال و حرام ما را بررسی کرده و احکام ما را می شناسد پس مردم باید او را به عنوان حاکم ما قبول کنند و به حکم او تن دردهند ، پس چون او به حکم ما حکم کند و کسی از او نپذیرد جز این نیست که حکم خدا را کوچک شمرده وبرما اهل بیت رد کرده است و رد کننده بر ما رد کننده برخداست و این درحد شرک به خداست. (امام صادق ع-وسائل الشیعه ج18ص99)