رئیس دانشگاه آزاد تکاب به زودی معرفی می شود؟

گفته می شود بعد از آنکه پیگیری های نمایندگان مجلس آقایان بیگی و عیسی زاده برای متقاعد کردن آقای شیوخی برای قبول مسئولیت دانشگاه آزاد تکاب بی نتیجه ماند آقای زلفی رئیس دانشگاه آزاد از سمتش استعفا داد و قرار است شخصی به نام واعظی از زنجان که کتابدار دانشگاه آزاد زنجان است در این سمت مشغول به کار شود.

/ 6 نظر / 4 بازدید
الهام

باعرض سلام و ادب و احترام خبر داغ دیروز راشنیده ای؟نه؟پس سری به کلبه ی ترنج خاتون بزن!

دانشجو

گیرم که پدرت فاضل -تورا از فضل پدر چه حاصل

saber

اینجا شیوخی ،اونجا شیوخی و در نهایت هیچ جا شیوخی [قهقهه]

ش

سلام من یه سوال دارم اصلا چرا باید آقای زلفی بره ؟مگه این بنده خدا کم زحمت کشیده ؟اونموقع که با دست خالی پای همه چیز ایستاد و دانشگاه را سرو سامان داد این آقایون نماینده یا این دوستانی که ازشون نام بردی کجا بودن؟

تکاب و شورای چهارم

باران - صادق انصاری ؛ ناکامی راهی برای تکاپو است . مروری بر انتخابات های ۳۰ سال گذشته مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه میاندوآب ، شاهین دژ و تکاب نشان می دهد مردم تکاب رضایتی از وضع موجود ندارند و البته این نارضایتی در یک سطح قابل ارزیابی نیست بلکه نارضایتی حاصل شده و انباشت شده طی سالهای ذکر شده را می توان در لایه های متفاوت همچون توده و عامه مردم ، نخبگان ، تحصیل کردگان و برخی از مسئولین دریافت . امام جمعه تکاب در نوشتاری کوتاه در «نشریه رحمت» به واکاوی بی توجهی مسئولین دولتی و منتخبان مجلس در استان آذربایجان غربی به مشکلات شهرستان پرداخته است . انتخابات گذشته مجلس همچون دوره های گذشته ثمری برای مردم این شهر نداشت البته با این تفاوت که در دوره های گذشته کاندیداهای این شهر وارد عرصه شده و ترکیب ناهمگون جمعیتی حوزه انتخابیه مانع راه یابی نامزدهای نامراد به مجلس می شد و این بار سد هیات اجرایی دولت احمدی نژاد از ۳ کاندیدای ثبت نام شده یکی را تایید و ۲ نفر دیگر (اصغر مدنی و علی اکبر شیوخی ) را با استدلالهای مرسوم دولتی ها ! از چرخه انتخاب مردم حذف کرد .