محکومیت 6 میلیون ریالی دو روزنامه نگار آذربایجان غربی

عباس حسین پور ، روزنامه نگار آذربایجان غربی از سوی شعبه 110 دادگاه جزایی شهرستان ارومیه به شش میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

 این روزنامه نگار به همراه حامد عطایی از روزنامه نگاران آذربایجان غربی  به شش میلیون ریال جزای نقدی از سوی شعبه 110 دادگاه جزایی شهرستان ارومیه محکوم شدند

در پی درج مطلبی در یکی از نشریات ارومیه که فعالین فرهنگی آذربایجان مورد هجمه قرار گرفته بودند، عباس حسین پور در مقام پاسخ و دفاع از آنها برآمده بود که پس از انتشار با شکایت نشریه مذبور پرونده ای در دادگاه علیه وی به عنوان نویسنده و حامد عطایی به عنوان منتشر کننده تشکیل شد.

شاکی که برادر استاندار و همسر مدیر مسئول نشریه مذکور بود اقدام به شکایت از این دو روزنامه نگار استان نمود که در نهایت دادگاه حکم جزای نقدی شش میلیون ریالی برای این دو نفر صادر کرد.

عباس حسین پور از روزنامه نگاران با سابقه آذربایجان غربی است که در راستای اعتلای فرهنگ آذربایجان فعالیت های رسانه ای دارد و علاوه بر آن مطالب طنز اجتماعی، سیاسی فراوانی از وی در نشریات شمالغرب کشور منتشر شده است.

وی علاوه بر حضور در رسانه های مکتوب ، مدیریت یک رسانه در فضای مجازی را نیز بر عهده دارد.

/ 1 نظر / 3 بازدید
گروه e.s.l

سلام آقای وکیل اگر مایلین زبان رو با واقعییت یاد بگیرین به اطلاعتون می رسانم پایگاه اینترنتی گروه آموزش زبان خارجه E.S.L فعالیت خودشرو آغاز کرد. فرصت خوبی برای دانستن واقعیت های یادگیری زبان. لطفا اگر از محتوای سایت راضی هستید ، برای کمک به آشنایی مخاطبین خود لینک ما را در وبلاگتان قرار دهید. www.esl-group.ir موفق باشید