بنی اردلان سکاندار ورزش تکاب می شود؟؟؟

حمید بنی اردلان نایب قهرمان کشتی پیشکسوتان جهان در مدت کوتاه مدیریت خود در شهرستان شوط تحولات مثبت و چشمگیری در عرصه ورزش این شهرستان به وجود آورده و موجب ارتقا مقام این شهر در مقایسه با سایر شهرهای استان شده است

پس از روی کار آمدن دولت تدبیر امید و تعیین استانداران و فرمانداران شهرستان ها ،بیشتر مردم جامعه طبق سنوات گذشته منتظر تغییر و تحول ناگهانی مقامات دولتی علی الخصوص  روسای ادارات شهرستان ها بودند اما گویا سیاست دولت اعتدال بر دوری از جنجال و انتخاب هوشمندانه استوار بوده و تغییرات با شیب ملایم را به هرگونه حرکت شتابزده ترجیح داده است.

در شهرستان تکاب نیز بعد از روی کار آمدن آقای قهرمانی به عنوان فرماندار دولت تدبیر و امید بسیاری منتظر تغییرات آنی در راس هرم ادارات دولتی از سوی ایشان بودند اما عدم تعجیل فرماندار در این زمینه نشان داد که سیاست دولت همانطور آقای روحانی وعده داده بودند بر تغییر اتوبوسی مدیران نیست!بلکه معیارهای دیگری هم برای این امر مد نظر قرار می گیرد.

بالاخره بعد از مدتها انتظار با انتصاب رئیس جدید اداره آموزش و پرورش تکاب، زنگ شروع تغییرات در این شهرستان نیز به صدا در آمد و مثل همیشه بازار شایعات و گمانه زنی ها را به اوج رساند و یکی از اداراتی که شایعات فراوانی از اطراف آن به گوش می رسد ،اداره ورزش و جوانان تکاب است.

خبر بازگشت حمید بنی اردلان رئیس فعلی اداره ورزش و جوانان شهرستان شوط به تکاب و رفتن بابازاده رئیس فعلی این اداره نقل محافل این روزهای جامعه ورزش است که فعلا از طرف هیچ یک از طرفین تائید یا تکذیب نشده است.

حمید بنی اردلان قهرمان کشتی تکاب در مدت کوتاه مدیریت خود در شهرستان شوط تحولات مثبت و چشمگیری در عرصه ورزش این شهرستان به وجود آورده و موجب ارتقا مقام این شهر در مقایسه با سایر شهرهای استان شده است و از محبوبیت خوبی در میان ورزشکاران و پیشکسوتان تکاب برخوردار است در مقابل نیز آقای بابازاده رئیس فعلی اداره ورزش و جوانان آنطور که شایعه شده است  حمایت های آقای بیگی و دفترشان در تکاب را دارا بوده و که با حمایت ایشان برکرسی ریاست ورزش تکاب تکیه زده است،قرار دارد که منتقدان وی غیر ورزشی بودن وی را یکی از بزرگترین ایراد او به شمار می آورند.

به هر حال منتظر می مانیم تا ببینیم با تصمیم فرماندار محترم شهرستان تکاب سکان این کشتی که به نظر به گل نشسته می آید به دست چه کسی سپرده خواهد شد و آیا ورزش تکاب دوباره به روزهای خوش گذشته برخواهد گشت؟

/ 24 نظر / 36 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جمعی از کشتی گیران

تنها ناجی ورزش تکاب حمید بنی اردلان است و بس با آن کارنامه درخشانش در دوران زمامداری کوتاهش در شهرستان شوط

پهلوان

باسلام وعرض ارادت به آقای میرزایی وبقیه دوستداران واقعی ورزش،اولأ: پاسخی به نظر (مرتضی)میدهم:اینکه ایشان خود سواد ادبیاتی وادبی ندارندچگونه متن خود را بنویسند،چطوربخودش جرأت اظهارنظر داده است! دومأ:نکته قابل توجه به کسانی که ناشناخته وناعادلانه در مورد دیگران حرف میزنندآیا به فکر آخرت وپرونده اعمال خود هستند! آنهایی که پشت سرآقای حمیدبنی اردلان حرفهای بی ربط میزنند،آیا واقعا خودشونو زدن بخواب ویا واقعا خوابند؟ خواهشأ بیدار شوید وبدانید که جامعه ورزشی شهرستان تکاب به همچین شخصی نیازمند میباشدکه دارای خصوصیاتی :دلسوز ،فعال ،قدرشناس ،مدیر ومدبر ،دارای چندین سال تجربه در عرصه ورزشی میباشدوتبعیضی بین ورزشکاران وغیره نمیذارد،خواهشن برای یکبارم که شده حامی این چنین شخص باشید که باعث افتخارآفرینی ورزش شهرمان باشد و باعث حیات دوباره ورزش دراین شهرشود./.

مرتضی

با سلام من به هيچ فردي توهين كردم ولي مطمئن هستم بيشتر كامنت هاي اين سايت خود حميد خان هست و بس آقاي ورزش اگر شما حميد خان نيستي از كجا مي دانيد كه حبيب قرباني از اردلان مشاوره مي گرفته شما از كجا به رابطه اين دو نفوذ كرديد. به قول آقاي اماني من اگر بيام جواب اردلان را بدم بايد بنشينم يك كتاب بنويسم . خيلي تابلو هست آقاي پهلوان نيز خودت هستي دوست من . من مي گويم كه نمي شود با زور فردي را به رياست نشاند آقاي اردلان دوتا مقام آوردن با شوط كه نشد مديريت . يك مدير خوب بايد سرانه ورزش شهرش را گسترش دهد يك مدير خوب بايد يك برنامه براي آينده تدوين كرد حكايت موفقيت هاي شما حكايت تيم ملي فوتبال ما هستش كه مقطعي نتيجه ميگره . بردن منصور نادري به اشنويه و تشويق ايشان كه نشد موفقيت چقدر شما توانستيد در شوط ورزشكار و يا مردم را به ورزش كردن تشويق كنيد . چند نفر را با برنامه ريزي صحيح تان از قليان سرا ها به سالن ها كشانديد اينكه من سواد ادبياتي ندارم قبول ولي برادر باشخصيت من شما براي مديريت ورزش تكاب موفق نخواهيد بود با احترامي كه براي شخصيت شما قائل هستم به نظرم شما مدير ورزشي خوبي نخواهيد بود آنهم با اين جو تكاب

يك شوطي

آقا ما اين گوهر گرانقدر را به كسي نمي دهيم ما مي خواهيم با مديريت منحصر بفرد ايشان در ليگ برتر فوتبال حضور پيدا كنيم زنده باد حميد اردلان عزيز

طرفداران بابازاده

افتخار شهر ما اين است كه يك فرد متدين و ديندار بر ورزش آن رهبري مي كند ما از مديرت افتخار آميز ايشان دفاع مي كنيم . در ورزش شهر و در ميان بزرگان كسي اعتقادي به حميد بني اردلان ندارد ايشان مدرك فوق ديپلم حسابداري دارند نه ورزش تاز ه آن را هم از دانشگاه علمي كاربردي تكاب و با ارفاق گرفته اند . حال چگونه ممكن است ما او را به عنوان سكاندار كشتي پرشور و نشاط ورزش تكاب قبول كنيم . زنده باد بابازاده رئيس و مدير موفق ورزش تكاب ورزشي كه با حضور ايشان توانسته قله هاي افتخار را يكي پس از ديگري بدست آورد

خادم

اداره ورزش و جوانان ریس ورزشی می خواهد

ویوارا

سلام .من هم ولایتی شماها نیستم.در مورد آقایون ک هیچ اطلاعی ندارم اما ایشالا ک فرد شایسته ای انتخاب بشن ک از هر نظر ب پیشرفت ورزش تکاب کمک کنه.

ادریس

با سلام و صلوات برمحمد خدایی به عنوان یک تکابی ساکن شریف آباد طی چندین بار مراجع به اداره ورزش خدایی با احترام و بدون تعصب باما برخورد کردن در حالی که بعضی ادارات با ما سنی ها خیلی بد برخورد میکنند.

موسوی. مربی والیبال تکاب

سلام .خوبید؟ من خودم طرفدار قرص شما هستم. مطمن باشید تکاب ب داشتن مسِول دلسوزی مثل شما نیاز دارد.بدون ریا. ما همه باید این موضوع را درک کنیم.مسِو.لی که دلسوز .ورزش دوست و با وجدان باشد ان اداره و شهر نیز موفق است. درایت شما در کارتان کاملا اشکار است. وقتی طی دوره ریاست شما شوط در رده 8 قرار گرفته چه دنیاز به تعریف و تمجید.؟ من با صراحت کامل میگوییم وجود شما برای شهر ما و موفقیت ورزشکاران کاملا نیاز است. متاسفانه غریبه پرستی سوغات شهر ماشده. ما نمیتوانیم هضم کنیم ک همشهری روی صندلی بنشیند و به ما دستور دهد. این عادت ها اگر کنار برود این کینه توزی ها اگر کمرنگ شود. دل ها اگر صاف شود. اگر به همدیگر اعتماد کنیم بخدای محمد ما در دنیا حرف برای گفتن خواهیم داشت. وگرنه استعدادها انگیزه ها زحمت ها همه به " تهی " ختم میشوند. تکاب ب داشتن دلسوز و مسِولیت پذیری مثل شما نیاز دارد . امیدوارم روزی شاهد درخشش شما در شهرمان باشیم. سیده اعظم موسوی مربی والیبال. ایروبیک و بازی های بومی محلی با تشکر فراوان

کشتی گیران

تنا کسی که می تواند به ورزش شهرستان تکاب کمک شایسته ای بکند فقط با رفتن شاداب ها و امدن حمید بنی اردلان است بی تعصب می گویم زیرا به اردلان قهرمان ایمان دارم و از مسئولانی که می توانند در اوردن این فرد شایسته به تکاب کمک کنند تشکر و قدر دانی می کنیم ما کشتی گیران مضلوم واقع شده ی تکاب