چانه زنی بر سر ولایت ممنوع!!

در حالی که نزدیک به شش ماه تا نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلا می زمان باقی مانده است اما جامعه خیلی زود فضای انتخاباتی به خود گرفته و بحث انتخابات تقریبا نقل همه محافل گشته است وامید آن می رود بزودی دوباره شاهد شور نشاط انتخاباتی در جامعه باشیم.

در سطح اول سیاسی کشور هم شورعجیبی برپاست ،بعد از تقریبا دو سال سکوت دوباره مردان سیاست دور هم گرد آمده تا با تشکیل گروه ها و دسته جات مختلف فضای ساکت و ساکن سیاسی کشور را که در اثر ریزش های بعد از انتخابات ریاست جمهوری شکل گرفته بود را متحول کنند.

اصولگرایان که خیلی زود فعالیت های خود را شروع کردند با لیدر قرار دادن کسانی مثل آیت الله مهدوی کنی شروع به یارگیری و بسیج نیروهای اصولگرا کرده تا با توجه به زمین گیری فعلی اصلاح طلبان از تمام توان خود جهت حفظ قدرت در دستان خود  استفاده کنند.

آنها جبهه اصلاحات را که با سیاستی که در انتخابات ریاست جمهوری در پیش گرفته بود و به نوعی دست به خودکشی سیاسی زده و اینک دچار انزوا شده اند را زیاد جدی نگرفته وضمن نیم نگاهی به آن ها به نظرمی رسد بیشتر حواسشان را بر روی اقدامات دولت و حامیان آنها تحت عنوان جریان انحرافی متمرکز کرده و با تبلیغ و مانور بر خطر مشاییسم و سایر رفقا در رسانه های منتسب به اصولگرایان ،سعی در تحت فشار قرار دادن دولت دارند.اما دولت احمدی نژاد که قبلا هم نشان داده براحتی تسلیم این گونه فشارها نمی شود قطعا با برنامه در این رقابت شرکت خواهد کرد تا با  کسب کرسی های پارلمان دولت بتواند در دوسال باقی مانده از زمامداریش را با فشارکمتر و حمایتی بیشتر به اجرای برنامه های خود بپردازد.

اما  نکته قابل تامل در فعالیت این جریانات از جمله اصولگرایان و طرفدارن آن ها در هفته های گذشته را می توان تبلیغ و تاکید فراوان آنها بر ولایی بودنشان است و به نظر می رسد با اصرار بیش از حد بر آن قصد دارند به جامعه بقبولانند که سا یر گروهها و جریانات رقیب پایبند ولایت نبوده ونخواهند بود.

بنده معتقدم اصل ولایت متعلق به همه احاد جامعه است و هیچ گروه یا حزبی نباید با تبلیغ حول آن خود را منتسب به ولایت و یا ولایت را در انحصار خود ببیند.ولایت چشمه جوشانی است که هر کس بسته به ظرفیت خود از آن بهره  می برد پس آیا بهتر نیست بجای آنکه کسی را بخاطر بهره بردن کم  در رسانه هایمان بکوبیم ،به آنها کمک کنیم ،دستشان را بگیریم تا ظرفیت های خود را بالا ببرند؟

ولایت خواست تمام ملت و عمود خیمه این نظام است و ملت ایران در طول سالهای پس از انقلاب همیشه پشتیبان رهبر خود بوده سخن رهبر معظم انقلاب را برای خود سرمشق قرار داده است و مطمئنا این ملت هیچ وقت اجازه نخواهد داد شخص یا اشخاصی بدون التزام به اصل ولایت و تمسک جستن به ریسمان وحدت بخش آن به مردم حکومت کند.

ارزش ولایت برای این کشور و مردمش بسیار بالاتر از آن است که عده ای بخواهند در جایی مثل عرصه انتخابات مجلس برای بیرون کردن رقیب از آن استفاده کند و مدام ولایت مداری خود را  در بوق و کرنا کرده ،برای خود اعتبار جمع کند.

امروز مردم ما ولایت مداری را در عمل از مسئولان می خواهند نه در قالب شعارهای دهن پر کن و چه بسیار بودند کسانی که در طول تاریخ انقلاب خود را از سینه چاکان ولایی می دانستند که در نهایت در آزمون های روزگار مردود شده و در پیشگاه ملت و رهبر شرمسار .

/ 3 نظر / 5 بازدید
مبارز بلاگ

مبارز بلاگ ، سنگری جدید برای مبارزه. دفاع همچنان باقیست... منتظر بازید و نظرات شما هستیم. www.mobarezblog.mihanblog.com این ارسال به صورت خودکار انجام شده ولی پاسخ ها دنبال می شود.

از حدودی در پروفایلت تعریف کردی عدول نکن خوشمزه بازیم در نیار

دشتی

جناب میرزائی شما درگروه دوستان قرار گرفتید به امید تدوام داشته باشد راستی به وبلاگ مرد عمل نیز سربزنید http://mardamal.persianblog.ir/