خط تولید کارخانه طلای زرشوران تاکنون به بهره برداری نرسیده است

انصاری اظهار کرد:با وجود ده‌ها معدن سنگ و دو کارخانه طلای آق دره و زرشوران لازم است نظارت دقیقی بر مالیات بر ارزش افزوده این معادن اعمال گردد و مسوولان باید با نظارت و شفافیت مالیاتی مانع از سندسازی و فرار مالیاتی معادن طلا و سنگ در این منطقه محروم و توسعه نیافته کشور گردند.

وی خاطرنشان ساخت:چراکه با وجود تخریب منابع طبیعی و محیط زیست این منطقه و راه‌های شهری و روستایی و به دلیل عدم وجود کمربندی و تخریب خیابان‌های اصلی شهر تکاب، اخذ مالیات بر ارزش افزوده ناچیزی که از این معادن دریافت می‌گردد می‌تواند بر زخم کهنه عقب ماندگی و توسعه نیافتگی شهرستان تکاب مرهمی موثر باشد.

منبع: ایلنا

/ 2 نظر / 28 بازدید
خريد

وبلاگ زيباي داري موفق باشيد

شوکران

با سلام اولا لطف بفرمایید اسم این کار بگذارید افتضاح نه افتتاح :-) دوما اقای مهندس انصار ی جهت اطلاع عرض می نمایم مبلغ هزینه انجا حدود ۳۰۰ میلیارد می باشد نه ۱۵۰ میلیارد. یعنی حدود ۱۵۰میلیارد ان اضافه ازمحل اعتبار اکتشاف هزینه شده. سوما انجا هیچ موقع کارخانه نخواهد شد .آنجا یک مرکز پول شویی برای دوستان اقای کرباسیان است. واینقدر کار انجا رالفت خواهند دادتا یک واحد ضرر ده معرفی نموده. ودریک سناریو جدید به دوستان چپاولگر تقدیم خواهند نمود