بیانه فرماندار تکاب درباره اتفاقات اخیر این شهرستان

نباید اجازه داد که برخی افراد سودجو و فرصت طلب مقام شامخ شهداء را دستاویز انگیزه‌های شخصی خود قرار داده و استفاده ابزاری نمایند.

"بسم الله الرحمن الرحیم"

شهداء  چشم و چراغ این ملتند. امام خمینی (ره)

ضمن عرض تبریک بمناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ،ریاست محترم دولت "تدبیر وامید" و کارگزاران  صدیق نظام جمهوری اسلامی و همه هم میهنان عزیز،  نظر به انتشار برخی اخبار کذب از زبان اینجانب در برخی سایتها و فضای مجازی و در راستای بیان حقیقت، ضمن عرض ارادت قلبی خود به ساحت مقدس شهیدان والامقام و خانواده های معزز آنان عنوان میدارم که اینجانب مهدی قهرمانی فرماندار شهرستان تکاب در جلسه ستاد هماهنگی گرامیداشت دهه مبارک فجر سال 1393  ضمن پاسداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و حفظ و حراست از ارزش‌های انقلاب ، پیشنهاد دیدار با خانواده های معظم شهداء و تقدیر و تجلیل از آنها را عنوان نمودم .

و در این راستا بر بالا بردن کیفیت معنوی این دیدارها در برابر افزایش کمیت آن تاکید کرده ، در واقع قصد بنده بر این مطلب بود که دیدارها باید پربار و با نیت قلبی افراد به ویژه مدیران دستگاههای اجرایی باشد و مدیران و کارکنان ادارات موظفند در طول خدمت خود به هر نحو ممکن نسبت به ارائه خدمت به خانواده های معزز شهداء  اقدام نمایند و شایسته است که دیدارهای دهه مبارک فجر امسال از خانواده های ایثارگرانی که طی ادوار گذشته از یاد رفته اند صورت گیرد.

و هدف از این دیدارها میثاق مجدد با آرمانهای والای شهداء و امید دادن به بازماندگان آنها می باشد و دوام و تداوم 36 ساله انقلاب اسلامی مدیون فداکاریها و از جان گذشتگی تمامی اقشار ملت شریف ایران در جای جای این میهن اسلامی است که هر کس به اقتضای توان و ظرفیت خود با تقدیم شهداء ، جانبازان ، رزمندگان و آزادگان دین خود را در طول عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا نموده و با این وجود باز هم این مردم آماده لبیک گفتن به منویات مقام معظم رهبری هستند .

بزرگترین افتخار بنده برادر شهید و رزمنده بودن است و در زمان دوران دفاع مقدس افرادی از اطرافیان و رزمندگان با درخواست و تشویق بنده به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شدند که تعدادی از آنها به فیض شهادت نائل آمده و عده‌ای هم به عنوان رزمنده و جانباز در بخش‌های مختلف خدمت می‌نمایند.

به هرحال نباید اجازه داد که برخی افراد سودجو و فرصت طلب مقام شامخ شهداء را دستاویز انگیزه‌های شخصی خود قرار داده و استفاده ابزاری نمایند. و بر همه ما واجب است تا مراقب باشیم که جایگاه رفیع شهداء و خانواده‌های آنان که فرموده حضرت امام (ره) شهداء چشم و چراغ این ملتند حفظ گردد.

مع‌الوصف در مجموع تمام گفته‌های بنده در این جلسه برمبنای تکریم جایگاه خانواده‌های معظم شهداء و لزوم پاسداشت مقام رفیع جانبازان و ایثارگران بوده است و مطالب منتشر شده در برخی از رسانه‌های مجازی از قول اینجانب خلاف واقع بوده و قویا تکذیب می‌نمایم.

در پایان اینجانب ضمن عرض تبریک مجدد بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره امام عزیزمان رحمت الله علیه و مقام والای شهیدان معزز انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی امیدوارم جشن های سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب باشکوه تر از سالهای قبل و با حلاوت و شیرینی زاید الوصفی برگزار شود.

والسلام
مهدی قهرمانی
فرماندار شهرستان تکاب

/ 7 نظر / 35 بازدید
تکابی

آقای میرزایی توهم از جیره خواران فرماندار هستی چرا که اخبار هوهین آمیز ایشان را در وبلاگت درج نکردی و فقط دفاعیه ایشان را درج کردی مطمئن باش ما مردم تکابی شما وامسال شما و فرماندارتان را خوب می شناسیم و به وقتش به سزای اعمالتان خواهید رسید خودت که اهل شیر مرد هستی و می دانی شیرمرد چقدر شهید داده

تاریخ

درود بر عمر عاص زمان .بیچاره عمر عاص فکر نمی کرد تاریخ مثل خودش را داشته باشد

من

خدايي آقاي لطفي شما و آقاي حمدي براي خانواده شهدا و مقم شامخ شهيدان نگرانيسد يا اينكه براي پست و مقام خودتان . جان من راستش را بگوييد به جان هركي كه دوست داري تورا به خدا قسم به جان عزيزترين واژه زندگي هر انسان يعني مادر شما به خاطر چه كسي داريد وجدانتان را لگد مال مي كنيد همه مردم در شهر مي دانند كه شما داريد براي چه كساني زور مي زنيد گور باباي قهرماني و امثال قهرماني چقدر شما به شرافت انساني توجه مي كنيد . باور كنيد دنيا دو روز هست با اين كارها نمي توان پست و صندلي بدست آورد . اگر به كسي تهمت و افترا بزني يك روز از زندگي ات مانده باشه مطمئن باش آشكار خواهد شد. از خداي خود توبه كن گيرم قهرماني را كله پا كردي و دوست عزيز خودت را سركار آوردي آخرش چي يه روز يكي پيدا مي شه همون كار رو با شما مي كنه من مطمئن هستم كه شما نه منتشر مي كنيد و نه پاسخ مي دهيد و اگر هم پاسخ بدهيد مي گويد آقاي ايكس بود يا فلاني ولي بازهم مي گويم خدا براي بنده اش آنقدر ارزش گذاشته كه آخرش آبروي از دست رفته اش را بر مي گرداند . انسان باشيد و انسان بمانيد هميشه بنده خدا باشيد نه بنده قهرماني يا امام جمعه . آيا به نظر شما مشكل بيكاري

صادق هدايت

بهروز جان بيا اون دنيا من منتظرت هستم

تاریخ

اقای میرزایی وجدانآ شما خود ت به عنوان یک صاحب نظر از این بیانیه چه تحلیلی داری به نظر شما این بیانه چرا اینقدر ا شفته است چه قدر شبیه املتی است که اشپز ناشی درست کرده باشد چون اول تخم مرغها راپخته بعد گوجه را زده البته حق دارد چون ادمی که غرق میشود به حباب دریا هم چنگ می زند که شاید نجاتش بدهد

فکر می کردم دردمندی از شهدا خجالت بکش بدون طرح اصل قضیه تکذیبیه زده ای آقای حرفه ای دیگه اینجا نمی یام

ناجی

من یک انسان هستم یک انسانی که باید در این مقطع عادلانه قضاوت نماید من در آن جلسه از اول تا آخر بودم مفهوم کلام آقای فرماندار بر این مبنا بود که یک پدر فرزند یا برادر شهید باید عزت نفس و جایگاه والای خود را حفظ نماید چون قضاوت نسل سوم از دوران دفاع مقدس و شهدای عزیز با توجه به عدم مشاهده آن فضای مقدس، بر مبنای رفتار فردی و اجتماعی بازماندگان شهدا می باشد