بیگی: آقای احمدی‌نژاد بروید به سلامت!

بیگی اظهار کرد: آدرس داروهای وارد شده را بدهید نه خودروهای لوکسی که با ارز مرجع وارد شده‌اند. آدرس حمایت از تولید را بدهید نه حذف معافیت‌های مالیاتی صادرات را. آدرس اعتبارسدها را بدهید و دستگاهها و تجهیزات پزشکی را، یا جاده‌های زندگی را. 
بیگی خطاب به احمدی‌نژاد ادامه داد: اگر شما آدرس ندارید بگذارید ما آدرس عقب افتادگی را بدهیم. آدرس استخراج طلا از حوزه‌ی انتخابیه‌ام بدون حذف محرومیت‌ها، بیکاری‌ها و ناهنجاری‌ها را بدهیم. آدرس هزاران کارخانه و تعاونی بی‌رمق و مردم بی آب و مساجد و مجتمع‌های فرهنگی بدون بودجه و کمرهای خمیده زیر بار تورم را بدهیم. 
نایب رئیس کمیسون اقتصادی مجلس در ادامه خطاب به دولت جدید گفت: حضور مهمانان خارجی در مراسم تحلیف رئیس جمهور آینده فرصتی است که نشان دهنده قدرت ایران است، تعامل جهت ایجاد کابینه فراجناحی توانمند و عزم ملی مضاعف ضمن پایبندی به آمار انقلاب، لازمه دولت بعدی است و ما نمایندگان از صمیم قلب با دولت تدبیر و امید همکاری و هم ‌افزایی خواهیم کرد.
نماینده میاندوآب اظهار کرد: اداره‌ی کشور به کار جمعی نیاز دارد اما امیدواریم که شما جا برای مدیران بدون بلیط باز نکنید. آزمایش و خطا نکنید. به جای دارو آمار غیر واقعی تجویز نکنید. مبادا مدیران محلی را ملی کنید امیدواریم دولت شما پایان بی‌تدبیری‌ها باشد. 
وی همچنین در بخش دیگری از با بیان این که دسیسه‌ها در منطقه ادامه دارد، گفت: در روز قدس به همه دنیا نشان خواهیم داد که توطئه‌ و تنش‌هایی که دشمنان در عراق و مصر ایجاد می‌کنند نشان‌دهنده‌ی قدرت مسلمانان و ترس مستکبران از این قدرت است.
منبع :تابناک
/ 6 نظر / 7 بازدید
گوهر

کلا همه دارن یه چیزایی می گن ، دیر شده آقا دیر .... این حرفا چرا 4 سال پیش .....نه اصلا 4 ماه پیش گفته نشد .

عثمان

رسم زمونه اینه گوهر جان تو کشور ما تا میبینن کسی داره میره یا زمین خورده اون موقع می افتن به جونش تا با لگدمال کردن اون به شهرت برسن قضیه رسایی و رفسنجانی یادتون رفته؟حالا هم بیگی و احمدی نژاد

......

این نماینده ها را فقط خدا میشناسه بگو آخه آقای محترم چرا اون موقع که احمدی نژاد اومد تو مجلس همتونو مسخره کرد و رفت اونموقع حرفی نزدی؟

گوهر

آق محمود، توی دل این ملت، ولوله است برا رفتنت! بگو خب!

بی

جناب بیگی این حرفها را در زمانی که احمدی نژاد بود به سمع و نظرش می رساندید نه الان. اظهار همدردی مسئولان با دریاچه نمک کاری را حل نخواهد کرد. در عمل باید این امر محقق گردد.

رحمانی

دالدان اتان توپوقا دیر قارداش. او زامان واریدی سن هاردایدین؟