باتلاقی به نام باتلاق یارانه‌ها درست کرده‌اند

دولت فرهنگ خود در مالکیت بر همه چیز را اصلاح کند

 

مبلغ عالی حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: این فرهنگ نادرست در کشور باید در دولت اصلاح شود و به بخش خصوصی واگذار شود. گاهی در بورس اوراق بهادار مشاهده می‌کنیم که ۲ درصد از سهام یک کارخانه را به مردم واگذار می‌کنند و انگار مجبورشان کرده‌اند که این بخش جزئی را واگذار کنند. آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: صاحب نظران اقتصادی این مسائل را خوب بیان می‌کنند و در جامعه صاحب نظران اقتصادی آزاد هم فراوان‌ هستند و باید از ایشان استفاده شود.

 

بخش خصوصی و دولت در کنار هم بنشینند نه مقابل هم

 

مرجع تقلید شیعیان افزود: مشکل سوم که باز هم به دولت بر می‌گردد این است که بخش خصوصی را از خودشان نمی‌دانند و موانع را زود برطرف نمی‌کنند و خیال می‌کنند که آن‌ها این ور میز نشسته‌اند و مردم در سوی دیگر میز و همکاری لازم را صورت نمی‌دهند. استاد عالی حوزه علمیه قم تصریح کرد: به همین دلایل، مردم به بانک‌ها رجوع می‌کنند یا پولشان را در ساخت و ساز محبوس می‌کنند.

 

سرمایه گذاری در مملکت از ضد ارزش به ارزش تبدیل شود

 

مبلغ عالی حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: چهارمین مشکل در فرهنگ عمومی است و باید اصلاح شود زیرا خیال می‌کنند که اگر کسی پولی درآورد و سرمایه ای به هم زد، این ضد ارزش است این در حالی است که این پول در مملکت است و اشتغال زایی کرده است و مالیات هم می‌دهد. آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: اگر پولی در مملکت باشد که جایی نمی‌تواند برود و فرهنگ عمومی هم باید به شکلی باشد اگر کسی در مسیر اشتغال پولی درآورد و در مسیر اشتغال قرار داد، باید تقدیر شود و از پول‌های وی استفاده شود. مرجع تقلید شیعیان افزود: خاطرم هست که در ابتدای انقلاب یک کتابفروشی خیلی بزرگ را مصادره کردند و صاحب آن آمد و گفت اگر به من اجازه بدهند، در ظرف یک یا دوسال، عین همین تشکیلات را درست می‌کنم و این به خاطر توان مدیریتی بود که داشت و برخی چنین توان‌هایی برای پول سازی دارند. استاد عالی حوزه علمیه قم تصریح کرد: من گاهی خط قرمزها را می‌شکنم و از این کار ضرری نکرده‌ام و در این مسائل نیز اگر چه ممکن است مسائل خاصی باشد، داخل می‌شوم.

 

به دولت کمک کنید تا از باتلاق یارانه ها خارج شود

 

مبلغ عالی حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: هم اکنون باتلاقی به عنوان باتلاق یارانه‌ها درست کرده‌اند که مشخص نیست چه بلایی بر سر این مملکت می‌آورد و باید کمک کرد و دولت را از این باتلاق بیرون کشید و معتقدم خود مسئولان هم نمی‌دانند که چه کار باید کنند. آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: به ما می‌گویند که شما گفتید مردم اسم ننویسند و اسم نوشتند این در حالی است که از بقیه که اسم نوشتند، نیمی از آن‌ها نیازمند هستند و به حرف ما گوش دادند و اسم نوشتند و نیمی دیگر که بی نیاز بودند و اسم نوشتند، به حرف گوش ندادند و در اینجا برخی مغلطه می‌کنند که باید به آن دقت کرد. مرجع تقلید شیعیان افزود: برای حفظ مملکت باید این مسائل اقتصادی حل شود و همه باید در این راه تلاش کنند و شما به عنوان اتاق بازرگانی بیشتر به صحنه بیایید و بیشتر باشید و در صحنه بیایید.

/ 2 نظر / 6 بازدید
رشیدی

آقای آیت الله عزیز ما بالاخره به کدام ساز شما برقصیم یه روز می گید یارانه خوبه یه روز میگید یارانه بده نگیرید امروزم می گید یارانه باتلاقه ای بابا سرگیجه گرفتیم

خرید ملک در آلانیا

شرکت بست هوم پیشرو در توسعه ساخت مستغلات در منطقه آنالیا از سال 2004 میباشد.شروع کار شرکت بصورت آژانس املاک بود که در سال 2008 هدف شرکت بر ساخت و فروش املاک آماده تحویل در بهترین مناطق آنالیا قرار گرفت. رزومه شرکت ات به امروز شامل 15 پروژه به متراژ 29000 متر مربع میباشد.