آقای بیگی به کجا چنین شتابان!؟

جناب آقای بیگی مبحث آلودگی معادن در تکاب بحث جدیدی نیست ،بلکه عمری برابر با عمر اکتشاف معدن طلا دارد شما که امروز آنقدر نگران سلامتی مردم تکاب هستید و بخاطرشان حاضر به استعفاء شده اید لطفا بفرمایید آن روز ها که نشت مواد سمی در رودخانه شیرمرد فاجعه زیست محیطی بزرگی را آفرید و هزاران قطعه آبزی را به کام مرگ کشید وبا به خطر انداختن سلامتی مردم منطقه و بویژه کارگران معادن،صدای عالم و آدم را در آورد  کجا تشریف داشتید؟

آن روز ها که در اوج اعتراضات کارگری فرمانداری تکاب به عرصه کارزار کارگران و صاحبان معادن بدل گشته بودو تنها امید این قشر زحمت کش به پشتیبانی شما و سایر مسئولان بود چرا دم از تعطیلی کارخانه نمی زدید ؟ شاید بفرمایید که در آن زماندر این سمت نبودید اما در این دوسال اخیر چرا اقدامی در این زمینه نکردید؟

جناب آقای بیگی شما که عضوی از قوه مقننه هستید لطفا بفرمایید در این زمینه در مجلس شورای اسلامی چه راهکار قانونی اندیشیده اید که بتوان با توسل به آن حق مردم این شهر را از حلقوم متخلفان بدون نیاز به اردو کشی خیابانی که بارها مورد مذمت مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته است ،بیرون کشید؟ آگر در این مورد خلاء قانونی وجود دارد ،آیا این ضعفی بزرگ برای قوه مقننه و جنابعالی محسوب نمی شود؟

جناب آقای بیگی مردم تکاب مردمی نجیب و بسیار آگاه به مسائل زمانه هستند و این گونه حرکات پوپولیستی را در ایامی که کم کم به دوران انتخابات نزدیک می شویم بهتر از مردم جاهای دیگر تشخیص می دهند و این ادبیات در این شهر که کان فرهنگ و هنر و ادب است راه به جایی نخواهد برد .

انتظار امروز مردم این شهرستان از شما و سایر مسئولان شهر این است که با ارائه اسناد و مدارک متقن در باره پول هایی که تا به امروز از معادن گرفته اید شفاف سازی کرده و اذهان مردم را روشن نمایید که این مبالغ گاها هنگفت در کجا هزینه شده است؟

مردم این دیار از نمایندگان خود انتظار دارند به جای استعفاهای صوری یا تهدید به تعطیلی معادن این شهرستان که بیش از هزار خانوار از آنها ارتزاق می کنند ،به فکرتسهیل کار و کمک به استاندارد سازی فعالیت این قبیل کارخانجات باشند نه مسبب تعطیلی و خانه نشین شدن کارگران آن.نیاز امروز این منطقه کمک به جذب سرمایه گذارن بیشتر برای ایجاد صنایع گوناگون و در نتیجه حل معضل عظیم بیکاری است و لا غیر.

امروزمردم تکاب ترجیح میدهند نمایندگانشان به جای تهدید به استعفاء در ایامی که بودجه سال آینده در مجلس چکش کاری می شود به فکر جذب اعتبار برای پروژه های نیمه تمام این شهر باشند.

دوستان عزیزپیکر نحیف تکاب در طول تاریخ به اندازه کافی از جنگ های زرگری و زد و بندهای سیاسی دوست و دشمن ضربه خورده و خمیده شده است و امروز این تن نحیف و بیمار بیش از هر چیز دیگر نیازمند آرامش و عطوفت است لطفا اگر کمکی برای بهبودی حال آن از دستتان نمی آید لا اقل  آن را قربانی نکنید.

/ 29 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک وبگرد

سلام دوست عزیز به خوش خدمتی های آقای بیگی این نکته را هم اضافه کنین سلام آقای بیگی من یکی از طرفداران قبلی تون تو شاهیندژم چون معتقدبودم لباس مقدس روحانیت اجازه به کم کاری نمی دهد اما الان به اشتباه فاحشم پی بردم عجیبه که کارخونه سیمان شاهیندژو به نام شهرما و بکام میاندوآب تو بوق و کرنا به خورد مردم دادی واقعاً عجب شگردی شاید منم به جای شما بودم تعصب همشریامو به دیگران نمی دادم اما شما در قبال تک تک آرا مسئولیدچون بیشترین رای را همشهریان بدبخت و زود باور من به شما دادند پرسش و پاسخ به فردای قیامت این بار هم ببینم رای می آرید آقا

شیرمرد

مامردم فهیم تکاب از اقدام بجا وشایسته مسئولین به جهت جلوگیری از سو ئ استفاده از تریبون مقدس نمازجمعه تشکر می کنیم

امیر

سلام.این افشاگری نیست یچیزه تبلیغاتی.واقعا دارن به شعور ما توهین میکنمنن.کدوم افشاگری؟همه مسئولین از دوستو اشناهاشون تو معدن دارن کار میکنن و یجوری رشوه گرفتن؟کار از چیزا گذشته و این اقا میخاد زرنگگ بازی دربیاره و از الان برای انتخابات بعدی میخاد رای جم کنه.ولی دیگه گذشت اون زومون...

شوکران

قال امام صادق(ع)حب الدنیا راس کل خطیه همانا دنیا دوستی سرامد کلیه خطاها است جناب اقای بیگی خیلی برایتان متاسفم که فکرمیکنید مردم نجیب وصادق تکاب این قدرساده باشند که نفهمند حرفها واقدامات شما تنها یک فاکتور تبلیغاتی برای پلکان ترقی به دور بعدیست شما به خاطر کارگرها که نه حتی تمام 75000نفر تکاب راسیانور خفه کند استعفا نمی دهید شما به خاطر عدم تمکین حاج عباس به درخواست 300میلیون تومانی نور چشمیتا ن اقای عزیزی تهدید به استعفا نمودیدحداقل به احترام ان لباس مقدس با احساس وعواطف این مردم زجر کسیده بازی نکن وازتریبون صدا وسیمادروغی که به این مردم گفته ای باسند ومدرک افشا خواهم نموداقای بیگی حس قدرتطلبی چشم بصیرتت را کور کرده واز عالمانی هستی که کلامت از عسل شیرین وعملت ازحنظل تلختر است

شیرمرد

آقای بیگی شما قضیه « زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد » را شنیده اید ؟

اعتراض تکاب

این جناب نفس لوامه ، خیلی علاقه دارن همه برن سر کار ، شما کار رو جور کن ما حتما در خدمتیم ، والا ...

هادی نوری

بهروز جان انشتین میگه دو چیز خیلی صدا میده یکی پول خرد داخل جیب و دیگری خرده علم . این با خرده علمشون فکر میکنه مردم تکاب از پشت کوه آمدند البته تا حدودی مقصر خودمونیم که این حرف های کپی شده و بی مقدمه را گوش می کنیم

همشهری

باسلام اکثرا بخاطر صحبتهای شیخ مسلم به بیگی رای دادیم ....یاشاسین شیخ مسلم

نیما محمدی

آقای میرزایی همون دی ماه هم چند نفر مثل شما (خویش عالم پندار) پیدا شدن و با حرف هایی از جنس (نه مسبب تعطیلی و خانه نشین شدن کارگران آن...) نذاشتن در معدن رو دکتر تخته کنه. آدمایی مثل شماها که دوس دارین با زمین و زمان لج کنین و واسه خودتون یه ژانر درست کنین. اصلا گیریم که بیگی واسه رای این حرفا رو زد، ما که مشکلی نداشتیم با رای دادن به ایشون. اگه حمایت می کردیم تا در معدن رو دو ماه تخته کنه و در زمینه کار و محیط زیست و مالیات تکلیفش رو مشخص کنه ، خیلی هم خوب می شد و اصلا دوره بعد هم رای می دادیم بهش. البته زیاد نگران نباشین. چون متاسفانه آدمایی مثل شما (با همه درگیر) زیاد داریم. شما نباشین، یکی دیگه

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ