آقای شیوخی برنامه بدهید تا (هر کس) نشوید!

آقای شیوخی، با توجه به گمانه زنی های صورت گرفته و اسامی که مطرح می شوند از قبیل آقایان سلیمی نیا؛تابع،محبی نیا،عیسی زاده و ضیایی پیش بینی می شود که رقابت سخت و نفس گیری را تجربه خواهید کرد لذا معتقدم با توجه به روندی که در حال حاضر پیش گرفته اید و تنها با امید بستن به آرای مردم تکاب آن هم در صورتی که سایر اسامی مطرح شده مثل آقایان نعیمی فر یا موسوی به نفع شما کنار بکشند،در مقابل افراد  فوق الذکر و در راس آن غول تبلیغاتی محبی نیا کاری از پیش نخواهید برد.

بنده معتقدم شما که دانش آموخته جامعه شناسی هستید باید با مطالعه همه جانبه جوامع شهرهای میاندواب و شاهیندژ و رصد کردن مشکلات و معضلات آن ها و تدوین برنامه ای جامع و کارشناسی شده ضمن نیم نگاهی که به آرای تکاب دارید با دست پر وارد رقابت شوید.

امروز کاندیدای تکابی نباید زنگ تفریحی برای سایر رقبا باشد و با ائتلاف با آن ها از اعتبار خود برای کمک به بالا رفتنشان خرج کرده در نهایت خود بازنده شود.

آقای شیوخی امروز خوشبختانه شعور سیاسی مردم به حدی بالاست که قابل مقایسه با ادوار گذشته نیست و هر فردی فراخور اندیشه خود برای خود کارشناسی به حساب می آید،مطالعه می کند،مسائل را تجزیه و تحلیل می کند و با بررسی برنامه های ارائه شده و تطبیق آن ها با منافع خود ،به برنامه رای میدهد و کمتر خود را در قید و بند ناسیونالیسم کورکورانه اسیر می کند.

بنده مدت هاست مطالب شما را در فضای مجازی با وسواس دنبال می کنم اما متاسفانه برنامه ای که نشانگر هدف گزاری شما برای پیروزی در انتخابات باشد نمی بینم و وبلاگ شما به جای اشاعه افکار و برنامه های شما در چهارچوب قوانین انتخابات، به انتشار اخباری غیر موثق از جانب فلان منبع آگاه می پردازد که با احترام به شما احساس می کنم خیال پردازیی بیش نیست.

آقای شیوخی در دوره گذشته بیشتر مردم تکاب که از سرخوردگی در انتخابات خسته شده بودند حاضر بودند به هر کسی که از تکاب در این انتخابات شرکت می کند فارق از مد نظر گرفتن توانایی ,برنامه و تفکرات سیاسی اش ،صرفا به خاطر تکابی بودنش رای بدهند که در نهایت کاری هم از پیش نبردند لذا از شما انتظار داریم با ارائه بر نامه های خود ضمن جلب نظر مردم میاندوآب و شاهیندژ،اجازه ندهید در تکاب با عنوان (هر کس به غیر از غریبه ها) به شما رای بدهند.  

/ 17 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیری

باتشکرازاطلاع رسانی شما.من خلاف نظرآقای نریمانی رادارم.اتفاقااگرقرارباشدکسی دراین سالها بایددرمقابل حبی می ایستادشیوخی است.همانگونه که باندسرهنگ رادرتکاب ومیاندوآب به هم ریخت.فراموش نکنیم درماجرای مسجدگوی آغاج همین شیوخی بودکه اجازه ندادروحانی سنی منطقه راموردهتک حرمت قراردهند.بسیارخوشبین هستم وطرفداران حبی بدانیددرمقابل شیوخی ساکت نخواهندنشست.ولی سیاست مدارمی داندباسیاست بازچه کند.باورودشیوخی حبی 2راه درپیش داردیامصالحه مومذاکره باایشان ویااینکه برای همیشه درمعادلات منطقه حذف شود.

داردرس

آقای میرزایی باسلام.برخی ازهمشهریان گفته اندشیوخی حرفی برای گفتن ندارد.من شیوخی راسالها ست می شناسم.اولا ایشان زیاداهل حرف زدن وسخنرانی نیستند.دوما؛میرزاجانی رئیس آموزش وپرورش وقت تکاب باحمایتهای امام جمعه سابق وفرمانده وقت سپاه وبرخی مسئولان به فرماندارخاتمی اهمیت نمی دادتااینکه ماجرای زندان خالدیان پیش آمد.شیوخی درانتقام ازاجرای زندان خالدیان دستوربرکناری میرزاجانی راازشخص آقای خاتمی رئیس جمهورودستوربه وزیرآموزش وپرورش گرفت.حالا عده ای می گویندشیوخی گمنام است وحرفی برای گفتن ندارد.

ساعتی

مردم شاهین دژخدمات آقای شیوخی رادرخدمت به مردم منطقه به یاددارند.افشاگری سازنده اوبودکه باندمعروف.م.م درشاهین دژمتلاشی شد.

گلزاری

سلام برادر میرزایی بنده در وبلاگش در قسمت پیوندهای روزانه روستای هاچاسورا که دیدم فکر کردم ایشان زاده این روستا در یکی از روستاهای شاهیندژ است از این بابت پوزش می طلبم موفق باشید

فام

دلم به حال مردم بدبخت می سوزد.یکی دیگرازاعضای باندهاشمی رفسنجانی برمردم منطقه حکومت کند.شیوخی ازمهره هاوازباندمعروف هاشمی است.کسی که درسخنرانی حامیان دکتراحمدی نژاددردانشگاه تهران ودانشگاه امیرکبیربه هم میزد.به رجانیوزبرویدسابق ننگین ایشان رامشاهده کنید.سال86مگربه دستوروسرکردگی اونبوددکترزاکانی وسلیمی نمین راموردضرب وشتم قراردادند.

میاندوابی

سلام بنده بی خیال لنتخابات شده بودم اما مثل اینکه با آمدن شیوخی با ید بکمک شان بیایم "استاد شیوخی" معادله منطقه را بهم خواهد زد اگر تصادف و.......... بوجود نیاید

عزیزی

یکی ازسایتهای تندرومطالبی راعلیه ایشان زده است ،نشان میدهدشیوخی زیادهم بی اثرنیست حداقلش این بوده که عده ایراترس برداشته است.خواب ازچشم برادران!پریده ونگران هستند

اهل حسن آباد تکاب

من اهل روستای حسن آباد تکابم.الانم ساکن تکابم.خودم کورد زبانم.آقای شیوخی رو میشناسم.ایشان ترک زبانند و زاده ی حسن آباد پایین.همسایه مون بود.به قول حسن آبادی ها اکبر مال سفر.اسم باباش کا سفر.مادرشم داده فاطمه که به صورت سنتی مامایی می کرد.آدم خیلی با شخصیتیه.یادمه چند بار توریستا رو آورد خونه شون .درسته که خودم کورد زبانم ولی آقای شیوخی رو مثل داداش بزرگ خودم دوست دارم.چون واقعا اهل کاره و خیلی هم بشخصیت و با سواد.

حسن آباد تکاب

آقای میرزایی شیرمرد خیلی خوشحالم که اینقد فعالی ما با شیرمرد هم کوشنیم

امیر رضوانی

من هم با شما موافقم خود و آبروی چند وچندین ساله تکابیهای دارای قدمت تاریخ ایران باستان را بسلام بر نویسنده گان وبلاگ آوای فردا با تمامی احترامی که به روزنامه الکترونیکی پر محتوایتان از آنجائیکه اینجانب در وبلاگ شخصی خودم اعلام کرده ام که احتمالا اینجانب در انتخابات شرکت خواهم کرد و نه صد در صد . دوم اینکه چون با جناب آقای حسن برزگر روابط دوستانه ای از قبل داشته ام طبق ملاقاتهای دوستانه ورجوع جهت انجام کارهای اداری به دفتر ایشان اعلام کردند که در انتخابات شرکت خواهند کرد. این بدین معنی نبوده است که من رضوانی با برزگر ائتلاف خواهیم کرد. بنابر این این موضوع را به شدت تکذیب کرده کدام آدم عاقلی دست به چنین ریسکی میزند از یک شهرستان کوچک که میزان آرایش قابل مقایسه با میاندواب وشاهیندژ نیست دو همشهری ائتلاف کنند. .در ضمن باید باری این کار که کاری بس عظیم است برنامه ریزی کرد نه اینکه جهت نشان دادن خود هم وقت مردم را و خود را فدا کرد . البته فدا شدن برای مردم غیور منطقه تکاب که خود سالها فدای آرای بیشتر مردم میاندواب و شاهیند} شده اند ارزش دارد . زمانی ارزشمند است که بتوان از دل مردم برخاست