سلیمی نیا : همه به آقای سعادت کمک کنیم

  آنهائی که بهر نحو و بهر دلیلی نقد یا نفی ام کردند ،اگر نشناخته و تحت تاثیر دیگران اقدامی نموده اند ، جرمی بر آنها نیست .

جوان پرس : مهندس فریدون سلیمی نیا یکی از گزینه های احتمالی و مورد تائید مجمع نمایندگان ، ائمه جمعه و جماعات ؛ ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان ، سیاسیون ، بزرگان کشوری و استانی برای مسند آذربایجان غربی پیامی مبنی برتشکر از همراهان و تبریک به آقای مهندس سعادت به سایت جوان پرس ارسال و خواستار اطلاع رسانی آن شده است.

saleme

 هموطن ، هم استانی و همشهریان عزیز و عزتمند  – سلام علیکم بما صبر تم فنعم عقبی الدار

 زبانم قاصر است از سپاس ، حمایت ها، هدایت ها و الطاف بیکران و خالصانه تان و برایم مایه افتخار است که شایسته همراهی و لایق خدمتگزارم دانستید.  بپاس حرمتتان از خدای خویش خواستم که اگر لیاقت و توان ادای دین و پاسخ به خواسته های بحق مردم را دارم ، موقعیت نصیب کند و گرنه تمنای ختم به خیر آنرا داشتم .

 حال که مصلحت او چنین مقدر شده تا برادر جهادگر و متعهد جناب آقای سعادت بارمسئولیت خطیری استانداری آذربایجان غربی را بعهده گیرند ، ضمن تشکر به پیشگاه حضرت حق که هر چه از اوست خیر مطلق می باشد ، انشاءالله از همراهی و حمات دریغ نموده و همه کمک نمائیم تا در انجام وظیفه موفق شده و رضای خالق و آسایش مخلوق حاصل شود .

 امیدوارم ذره ای در خیر خواهی متولیان نظام بخصوص ریاست محترم جمهوری و وزارت کشور تردید ننمائید ، زیرا برایمان شأن و اعتبار نظام اصل است و نه خودمان ، پس به گونه ای برخورد نمائیم که مردم صدمه ندیده و منع رشد بذر نا امیدی شویم. لذا بعنوان کوچکترین شما خوبان ، از همه دلسوزان و دل سوخته گان که دل در گرو ارزشهای انقلاب داشته و طالب قسط و عدل هستند ، اعم از علمای معزز ( تشیع و تسنن) ، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ، نخبه گان و اندیش ورزان ، دانشگاهیان و فعالان سیاسی ، ستادهای جناب آقای دکتر روحانی، اصلاح طلبان، اصلاح منش، اصول گرایان پای بند اصول و همه حق باوران عدالت طلب که بنده نوازی کرده و شرمنده ام نمودند ، خاضعانه سپاسگزاری نموده و اجرتان را از خالق خوبی ها طلب می نمایم ، زیرا توان جبران را در خویش نمی بینم و از آنجا که باور دارم رضای او آرمانتان بوده خود را ذیحق به تقدیر نمی دانم .

 اجرکم عندالله

 اما آنهائی که بهر نحو و بهر دلیلی نقد یا نفی ام کردند ،اگر نشناخته و تحت تاثیر دیگران اقدامی نموده اند ، جرمی بر آنها نیست و از خدا برایشان طلب آمرزش و خیر را دارم ولی اگر خدای ناکرده بغض و حسادت از جاده انصاف دورشان نموده باشد، امیدوارم که تند نرفته و با تأمل حقیقت را جستجو نمایند تا در مورد دیگران نیز دچار خطا نشوند و مانع خیر نگردند و حرفم با این عزیزان اینست که :

گر نهی پرگار بر تن تا بدانی حد ما                    حد ما خود ای  برادر لایق پرگار نیست
در تک دوزخ نشستم ترک کردم بخت را               زانکه ما را اشتهای جنت و ابرار نیست

 

  و صادقانه می گویم: نقص ها و عیب هایم فزون تر از آنست که می دانید  اگر مبر پوشی آن مهربان نبود …!! اما سوالم اینست که آیا واقعا خودتان آنگونه که ادعا می کنید ، هستید ؟!! انشاءالله که خدا کمک کند تا روز حساب را فراموش نکرده و خطاهایمان بیشتر نشود و کار را بر خویش مشکل تر نسازیم .

 آمین یا رب العالمین

گفتا هر چه داری کز سر  خبر نداری         گفتم بر آستانت دارم سر گدائی
گفتا کدام مرغی کز این مقام خوانی           گفتم که خوشنوائی از پاغ بینوائی

 

سعادتخواه و خیر خواه شما – فریدون سلیمی نیا ( ۲۹/۸/۹۲)

/ 0 نظر / 6 بازدید