دولتی می آید؟

طی مراسمی در مسجد جامع تکاب  یاد و خاطره حاج محمد باقر محمدیاری از رزمنده گان و فرمانده هان نامی تکاب در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی گرامی داشته شد.

در این مراسم که به مناسبت سالروز وفات این جانباز رشید با حضور مردم و بازاریان و مقامات شهر برگزار شد .حاج آقا محمدی امام جمعه تکاب به بیان برخی از خصوصیات مثبت آن مرحوم وشرح رشادت های ایشان در دوران انقلاب و جنگ پرداختند.  

در این مراسم که  آقایان بیگی نماینده مردم تکاب در مجلس شورای اسلامی و حاج آقا مرادی امام جمعه سابق تکاب و فعلی بیجار و محمود دولتی فرمانده سابق سپاه تکاب و فرماندار سابق این شهرستان نیز حضور داشتند کلیپی کوتاه از زندگی حاج باقر محمد یاری برای حضار به نمایش گذاشته شد.

اما از نکات جالب توجه و حواشی این مراسم می توان به سخن پایانی حاج آقا محمدی امام جمعه تکاب اشاره کرد که خطاب به حضار اعلام کرد که در تلاش است تا آقای محمود دولتی را به سمت سابق خود برگرداند البته اشاره ای نکردند که منظورشان بازگشت به سپاه پاسداران است یا کرسی فرمانداری تکاب!!!

 

 

/ 2 نظر / 6 بازدید
سعید

بهروز خان سلام آقای دولتی بازنشسته است و نمی تواند به مسند قدرت فرمانداری برگردد و دوم اینکه ایشان یک اصولگرا هستند از این نسخه ها برای شهر نپیچان

nader

دولتی می آید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کجا ؟ همون یه دوره بسشه تکاب نیازمند فضای جدیدیه باید به جوونا میدان بدن