آوای تکاب خاموش می شود؟

روزنامه الکترونیکی آوای تکاب را تقریبا همه می شناسیم ،وبلاگی که با تلاش خستگی ناپذیر مدیر زحمت کش و دلسوزش همه روزه تقریبا  تمام اخبار مربوط به شهرستان تکاب را پوشش میدهد.

چند روزیست که از گوشه و کنار شایعاتی مبنی بر تعطیلی این وبلاگ به گوش می رسد که بسیار ناراحت کننده است.

شاید نگاشتن این مطلب به این شیوه در این وبلاگ برای شما دوستان غریب به نظر آمده و اهمیت آن ،برای شما جای سوال داشته باشد شاید از من خرده بگیرید که هر روز تعداد زیادی سایت و بلاگ ایجاد شده و اندکی بعد برچیده می شوند و این وبلاگ هم یکی مثل آن ها!اما برای منی که آرزوی هر تکابی یک وبلاگ را در سر می پرورانم این غمی سنگین است.

آوای تکاب  با آنکه شخصا  انتقاداتی بر آن دارم، در مدت کوتاه فعالیت خود توانست با سبک خاص خود در گردآوری اخبار مربوط به تکاب جایگاه خود را به عنوان یک رسانه در قالب روزنامه الکترونیکی  در میان مردم و بویژه علاقمندان به خبر  به خوبی بازکند و قطعا تعطیلی آن خلائی را در فضای رسانه ای تکاب ایجاد خواهد کرد.لذا امیدواریم که مشکلات مدیر محترم آن بزودی حل و دوباره شاهد فعالیت جدی این وبلاگ باشیم.

/ 4 نظر / 3 بازدید
محمد

بسار ناراحت شدم و مطمئن هستم كه شما نيز روزي مثل همين آواي تكاب از نوشتن در مورد اين شهر خسته خواهيد شد . اين شهر با همه دنيا فرق دارد . در ضمن خوش به حال فاش آنلاين و شيز خواهد شد كه يك تنه بر اسب مراد و كوبيدن روشنفكران شهر بپردازند . به نظر من تكاب امروز و تخت نيوز مي توانند عملكرد آواي تكاب را ادامه دهند به ويژه تخت نيوز كه نشان داده رسانه مردمي هست . اگر رويه شيز را ادامه ندهد و از ايده هاي امام جمعه و دوستانش فاصله بگيرد رسانه موفقي خواهد بود . البته خود شما نيز مي توانيد اين كار را برعهد بگيرد آقاي ميرزائي و يا اگر مي توانيد با مدير آواي تكاب حرف بزنيد چون اين رسانه ديگر متعلق به ايشان نيست بلكه رسانه كل مردم شهر است و حيف است كه اين قدر زود تسليم سرنوشت شديد .

رضا

سلام هم دیار عزیز،خوشحالم که محرومیت ومظلومیت را فریاد می زنی،پایدار،شاد وتندرست باشی

وب گرد

در این دیار تسلیم سرنوشتت می کنند چه بخواهی چه نخواهی. . . به زانو درت می آورند چه بخواهی و چه نخواهی . . .

مهرداد

بهتر که تعطیل می شود ما هم کمتر غصه می خوریم از وضعیت بد این شهر